Kontakta oss

InduMate Gävle

Besöksadress

Valbovägen 465 
818 91 Valbo

​​​​​​
​​​​​​​Telefon

E-post

Pappersfakturor: 
Indumate Gävle AB
SC6986509
Box 171
831 22 Östersund 

PDF-faktura:
ekonomigavle@indumate.com

InduMate Karlstad

Besöksadress

Dagvindsgatan 8 
652 21 Karlstad
​​​​​​​

Telefon

E-post

Vi är människorna du möter på InduMate!

 
Hos oss kan du ta en personlig kontakt direkt. Om du inte kommer till rätt person lotsar vi dig dit du ska utan omvägar.

InduMate Gävle

Malin Nilsson

Administration/Ekonomi
malin.nilsson@indumate.com
070-912 17 41
Petter hemsida1Petter hemsida1
Petter Lindbäck - Titel
Ort - Kontakt

Petter Lindbäck

Rör, smidesprojekt och industriservice
​​​​​​​
petter.lindback@indumate.com
073-920 09 36 


Simon Bergsten Lind

Kalkylator och projektledare
simon.lind@indumate.com
070-686 22 09
Lasse hemsida1Lasse hemsida1
Lasse Tägtström - Titel
Ort - Kontakt

Lasse Tägtström

Ventilation ​​​​​​​
lasse@ltventilation.se
070-399 44 94
Micke Lindberg hemsida1Micke Lindberg hemsida1
Micke Lindberg - Titel
Ort - Kontakt

Michael Lindberg

Arbetsledare
micke.lindberg@indumate.com
073-920 09 34
Manuel hemsida1Manuel hemsida1
Manuel Hernandes
Ort - Titel

Manuel Hernandes

InduMate Karlstad

Indumate FotografErikNygren h 9Indumate FotografErikNygren h 9
Indumate FotografErikNygren h 9

Henrik Haltorp

VD/Projektledare
henrik.haltorp@indumate.com
076-140 06 33 
Indumate FotografErikNygren h 7Indumate FotografErikNygren h 7
Indumate FotografErikNygren h 7

Rickard Bodin

Projektledare
rickard.bodin@indumate.com
076-140 06 34