Kontakta oss

InduMate Gävle

Besöksadress

Valbovägen 465 
818 91 Valbo

​​​​​​
​​​​​​​Telefon

E-post

InduMate Karlstad

Besöksadress

Dagvindsgatan 8 
652 21 Karlstad
​​​​​​​

Telefon

E-post

Vi är människorna du möter på InduMate!

 
Hos oss kan du ta en personlig kontakt direkt. Om du inte kommer till rätt person lotsar vi dig dit du ska utan omvägar.

InduMate Gävle

Niklas hemsida1Niklas hemsida1
Niklas Nilsson - Titel
Ort - Kontakt

Niklas Nilsson

henrik11henrik11
Daniel Ytterbom
En riktigt bra medarbetare!

Daniel Ytterbom

Rörprojekt
070-912 17 23
Malin hemsida1Malin hemsida1
Malin Nilsson - Titel
Ort Kontakt

Malin Nilsson

Administration/Ekonomi
malin.nilsson@indumate.com
070-9121741
Petter hemsida1Petter hemsida1
Petter Lindbäck - Titel
Ort - Kontakt

Petter Lindbäck

Industriservice
​​​​​​​
petter.lindback@indumate.com
073-920 09 36 

Michael Holmsten

Verkstad
michael.holmsten@indumate.com
073-920 09 37
Lasse hemsida1Lasse hemsida1
Lasse Tägtström - Titel
Ort - Kontakt

Lasse Tägtström

Ventilation ​​​​​​​
lasse@ltventilation.se
070-399 44 94
Johan hemsida1Johan hemsida1
Johan hemsida

Johan Geimar

Kalkylator
johan.geimar@indumate.com
072-521 07 37 

Tomas Vandin

Platschef Iggesund
tomas.vandin@indumate.com
076-836 73 63
Manuel hemsida1Manuel hemsida1
Manuel Hernandes
Ort - Titel

Manuel Hernandes

Micke Lindberg hemsida1Micke Lindberg hemsida1
Micke Lindberg - Titel
Ort - Kontakt

Michael Lindberg

Arbetsledare
micke.lindberg@indumate.com
073-920 09 34

InduMate Karlstad

Indumate FotografErikNygren h 9Indumate FotografErikNygren h 9
Indumate FotografErikNygren h 9

Henrik Haltorp

VD/Projektledare
henrik.haltorp@indumate.com
076-140 06 33 
Indumate FotografErikNygren h 7Indumate FotografErikNygren h 7
Indumate FotografErikNygren h 7

Rickard Bodin

Projektledare
rickard.bodin@indumate.com
076-140 06 34
Indumate FotografErikNygren web 10Indumate FotografErikNygren web 10
Indumate FotografErikNygren web 10

Björn Svensson

Projektledare
​​​​​​​
bjorn.svensson@indumate.com
076-140 06 35